Pořad TV Prima

JAK SE STAVÍ SEN„Pořad o zajímavých proměnách bydlení, kde nejde jen o interiér,
ale také o změnu zažitých stereotypů.”


Od roku 2016 spolupracuji s TV Prima, kde jsme s kolegyní Martinou Pištělákovou designéři populárního pořadu o bydlení Jak se staví sen. V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen je jedinečná výzva pro nás designéry. Během pouhých pěti dnů proměníme jejich staré a nefunkční bydlení na domov snů.
Podívejte se, jak se nám to podařilo.


šipka

26.3.2018 - Jak se staví sen - extra, epizoda 8

Celá fotogalerie

Proměnu nedostavěného rodinného domu

Vlasta bydlí v nedostavěném domě spolu se svojí dcerou Desankou. Z celého domu můžou využívat pouze jednu místnost. Rozhodli jsme se jim pomoci a udělat Desance její vysněný pokojíček. Proměnou prošel i společný obývací prostor s kuchyní a předsíň. Nový kabát dostal i exteriér domu.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

26.2.2018 - Jak se staví sen - extra, epizoda 4

Celá fotogalerie

Proměna panelákového bytu v Praze

Čtvrtá epizoda pořadu Jak se staví sen extra byla zatím největší a nejnáročnější proměnou. Pro sympatickou Andrejku a její úžasnou maminku Jitku jsme se rozhodli předělat celý panelákový byt na bezbariérový, aby mohla být Andrejka samostatnější a péče o ní pro Jitku snadnější.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

11.6.2016 - Jak se staví sen XV, epizoda 15

Celá fotogalerie

Proměna rodinného domu v Krásné Hoře u Příbrami

V této epizodě pořadu Jak se staví sen jsme si užili proměnu obývacího pokoje v rodinném domku Vlčkových. Přidali jsme do něj kus přírody v podobě kmenů břízy a divákům jsme ukázali, že se realizace interiéru dát pojmout i netradičně a přitom vkusně. Vlčkovi dostali vysněnou sedací soupravu a vyřešili jsme i pracovní kout pro tatínka tak, aby jim nebránil při vstupu na balkón.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

7.5.2016 - Jak se staví sen XV, epizoda 10

Celá fotogalerie

Proměna rodinného domu v Braškově - Valdeku u Kladna

V této epizodě pořadu Jak se staví sen jsme pro rodinu Kaňkových předělávali kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Byla to velice zajímavá proměna, kde jsme upravili celkovou dispozici interiéru a celý jsme ho oživili a rozsvítili. Zásadním prvkem se stalo dvoumetrové zrcadlo, které dodalo prostoru zcela jiný rozměr. Dalším zajímavým prvkem je tabulová čerň, kde může rodina nechat vzkaz panu Kaňkovi, který je kvůli práci často mimo domov.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

23.4.2016 - Jak se staví sen XV, epizoda 8

Celá fotogalerie

Proměna bytu v Rokycanech

Při této proměně jsme předělávali studentský pokoj a předsíň pro sympatického jednadvacetiletého Honzu a jeho maminku. Díky posunutí dveří se nám podařilo do pokoje dostat vše potřebné. Honzovu pokoji jsme dodali šmrnc, styl a mužské barvy. Chodbu jsme sjednotili, prosvětlili a zútulnili. Oba prostory jsme sjednotili vynilovou podlahou v dekoru přírodního dubu. K podlaze jsme nakombinovali dubové dveře s černými klikami, jen Honza má dveře bílé, aby bylo hned vidět, že jeho pokoj je samostatná jednotka.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

2.4.2016 - Jak se staví sen XV, epizoda 5

Celá fotogalerie

Proměna bytu v Novém Jáchymově

Při této proměně jsme předělávali obývací pokoj s kuchyní a dětský pokoj pro jednu statečnou rodinu. Tato proměna byla obrovská výzva, co se rozsahu v tak krátkém čase týká. Z původního plánu rekonstruovat obývací pokoj s kuchyní a maximálně se vstupní chodbou se vyklubala rekonstrukce i dětského pokoje. S výsledkem jsme velice spokojeni. Změna stylu je zásadní. Z nábytku nezůstalo zachováno nic, byt je nyní díky kombinaci bílé a světlého dubu vzdušný a prostorný.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

12.3.2016 - Jak se staví sen XV, epizoda 2

Celá fotogalerie

Proměna bytu v Plzni

Při této proměně jsme předělávali obývací pokoj a chodbu v třípokojovém bytě v Plzni, kde žijí starší manžele. Prostor a světlo byly zásadní změny, které jsme vnesli do návrhu interiéru. Volili jsme proto světlé barvy a příjemné kombinace: dubové dřevo, bílou a béžovou barvu.

Více informací o proměně
Jak se staví sen na Prima Play

Máte-li zájem

o návrh interiéru, jeho realizaci nebo jen odbornou konzultaci či jiné mnou
nabízené služby, kontaktujte mě prosím na:
+ 4 2 0   7 7 7   0 3 2   0 7 4 ,   info@hodandesign.cz


šipka