Kompletní služby při návrhu a realizaci interiérů Praha - Petr Hodan

Služby

Navrhuji celkový koncept interiéru včetně designu nábytku
a zajišťuji i jeho kompletní realizaci.

Konzultace

Naší spolupráci začínáme ososbní schůzkou, kde společně probereme vaše potřeby, možnosti a vaší představu o bydlení. Vysvětlím vám náplň mojí práce a celý postup od návrhu interiéru až po realizaci interiéru. Poté následuje prohlídka interiéru, který se bude předělávat. Pokud je třeba, provedu jeho zaměření. Připravím vám kalkulaci na návrhy interiéru a časový harmonogram. Na základě Těchto informací se rozhodnete, zda využijete mých služeb. Pak se pustíme do vyhotovení návrhu interiéru dle specifikací zadání, aby přesně odpovídal vaší představě a možnostem.


Návrh interiéru a vizualizace

Individuální přístup ke každému kientovi je samozřejmostí. Pozorně si vyslechnu vaše představy, možnosti a preference ohledně funkčnosti a vzhledu celého interiéru. To je základ pro úspěšnou realizaci interiéru. Jako první vytvořím koncepci dispozičního řešení interiéru. Pokračuji návrhy veškerého zařízení a nábytku. Poté vyřeším všechny detaily jako jsou materiály, nejvhodnější barevné řešení celého prostoru a vybavení doplňky.
Následuje prezentace návrhů v podobě vizualizací, vzorků materiálů, katalogů apod. Podle nich si uděláte přesnou představu, jak bude váš nový interiér vypadat. V konečném návrhu interiéru najdete ucelenou koncepci a veškerou potřebnou výkresovou dokumentaci, která poslouží jako podklad pro realizaci interiéru. Vizualizace je možné provést pro jednotlivé typy interiérových prostor, jako jsou obývací pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny, pracovny aj., ale i pro design jednotlivých částí nábytku.


Stavební úpravy a řemesla

Nabízím vám komplexní stavební práce a veškeré profese, které budou spojené s realizací celé zakázky. Zaměstnávám vlastní tým spolehlivých pracovníků. Zajistím dodávky materiálu a vybavení od nábytku, spotřebičů až po nejrůznější doplňky. Také disponuji vlastní dopravou. Vedle základní náplně provádění všech stavebních činností od prací bouracích a stavebních, jsou součástí dodávek sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace, osvětlení, vodoinstalace, dodávka a montáž podlah, výplně stavebních otvorů, povrchové úpravy, malby a realizace atypických interiérových prvků. Při realizaci každé zakázky používám materiály a výrobky pouze od renomovaných firem.


Návrh a vlastní výroba nábytku

Kromě návrhu prostorového řešení interiéru se také specializuji na zakázkovou výrobu designového nábytku prvotřídní kvality. Nábytek, který je navržený na míru vašemu interiéru a vyrobený na zakázku, vám umožní dokonalé využití prostoru a perfektní sladění celkového designu interiéru. Dodá vašemu interiéru nejen originalitu, ale hlavně funkčnost. Mezi velké přednosti patří široká škála provedení rozličných tvarů, stylů, materiálů a povrchových úprav. Neustále zdokonalujeme výrobní postupy a technologie. Spolupracuji pouze s ověřenými subdodavateli. Vysoká kvalita všech komponentů, jejich vlastní výroba a precizní montáž zaručuje vysokou kvalitu provedení.


Výběr doplňků a dekorací

Dokonale sladěný interiér spolu s jeho účelným zařízením je to, co dělá z neobydleného prostoru váš domov. Ale ani nejmodernější nábytek přesně podle módních trendů nevykouzlí ve vašem bytě útulnou a neopakovatelnou atmosféru jen sám o sobě. To, co dělá z vašeho domova opravdu „Váš” domov jsou zejména nejrůznější bytové doplňky a dekorace, jejichž citlivý výběr dokáže skutečně pozvednout celý interiér. Bytové doplňky nemusí jen zdobit, ale mohou být také velice praktickými pomocníky, kteří zvyšují komfort bydlení. Pomůžu vám s výběrem vhodných doplňků a dekorací jako jsou kuchyňské doplňky, nádobí, keramika, nejrůznější věšáky, police, obrazy, vázy, textilní dekorace a mnoho dalšího.

Nechte se inspirovat našimi realizacemi interiérů

Realizace interiérů Hodan Design
šipka